//Eksperimentas

Jei nori gyventi kitokiame pasaulyje, turi pats imtis pokyčių. Manai, kad tavo kasdienės kelionės automobiliu ar suvartojamas elektros energijos kiekis neturi įtakos klimato kaitai? Sudalyvauk „MISIJA:NULIS“ – individualaus CO2 pėdsako mažinimo ir savo įpročių stebėjimo eksperimente ir įsitikink, kad klysti. Jeigu skaičiai mažės, nauda aplinkai – didės, o aktyviausi ir geriausius rezultatus pasiekę eksperimento dalyviai bus apdovanojami MISIJA:NULIS prizais.

Eksperimento eiga visuomenei

60 dienų fiksuok savo žingsniamačio rodmenis, automobilio kuro sąnaudas ir suvartojamą elektros energijos kiekį. Pirmąsias 30 dienų pateikdamas rodmenis kaupk žinias ir reikiamus įgūdžius, o kitas 30 – stenkis rezultatą pagerinti. Pirmasis žingsnis norint dalyvauti eksperimente – užsiregistruoti paspaudus žemiau esantį registracijos langelį. Nurodytu el. Paštu jūs gausite visą informaciją, kada pradėti ir baigti eksperimentą.

Registracija

1 etapas – stebėsena

2 etapas – įpročių keitimas

Pateikti duomenis

Eksperimento eiga įmonėms

60 dienų fiksuokite įmonės automobilio kuro sąnaudas, suvartojamą elektros energijos kiekį bei susitikimų vykdomų nuotoliniu būdu skaičių. Pirmas 30 dienų stebėkite fiksuojamus skaičius, kitas 30 – stenkitės keisti įpročius ir panaudoti visas gautas žinias apie sumanų energijos vartojimą.

Pirmasis žingsnis įmonėms norinčioms sudalyvauti eksperimente – užsiregistruoti paspaudus žemiau esantį registracijos langelį. Nurodytu el. Paštu jūs gausite visą informaciją, kada pradėti ir baigti eksperimentą.

Registracija

1 etapas – stebėsena

2 etapas – įpročių keitimas

Pateikti duomenis

CO2 pėdsako skaičiuoklė

Pasitikrink! Paspaudus šią nuorodą https://www.carbonfootprint.com/calculator.aspx rasi skaičiuoklę, kurioje suvedęs reikiamus duomenis pamatysi, kokį CO2 kiekį į aplinką kasdien skleidžia tavo automobilis ir suvartojamas elektros energijos kiekis. Žiūrėti skiltyse „namas/elektros energija” ir „automobilis“.

Atkreipkite dėmesį, kad skiltyje „namas/elektros energija” esančiame langelyje būtina įrašyti skaičių, gautą sunaudotą energijos kiekį padauginus iš 0,5. Pavyzdžiui, per mėnesį sunaudojote 200 kWh, padauginę jas iš 0,5 gaunate 100 ir šį skaičių įrašote minėtoje vietoje. Tada spaudžiate mygtuką Skaičiuoti namų ūkio pėdsaką.